Osiedle '' Zaryte''

Osiedle Zaryte

Komitet Osiedlowy „Zaryte”

1. Kusiak Andrzej

Przewodniczący

2. Bala Jan
3. Madejowicz Jacek
4. Możdżeń Stanisław
5. Piekarczyk Jan
6. Strama Tadeusz

Statut Osiedla Zaryte

4 thoughts on “Osiedle '' Zaryte''

  1. Podobno nie chcą już Zarytego w aglomeracji Rabki . Może czas pomyśleć o oderwaniu Zarytego od Rabki!! Co my dostaliśmy od Rabki w ostatnim czasie? tylko parking koło kościoła tuz przed wyborami w celu pozyskania głosów przed wyborami na burmistrza. Jak to jest że mamy na swoim terenie śmierdzącą oczyszczalnie ścieków i sortownie śmieci oraz rurę ze ściekami biegnącą od Rabki do oczyszczalnie a nie możemy sie doprosić o kanalizację. Rabka chyli sie ku upadkowi, chcą jej zabrać statut uzdrowiska, planują budowę “drogi uzdrowiskowej” zamiast sami budować baseny, to miasto jest na skraju upadku, może lepiej się teraz odłączyć niż pójść na dno za rok lub dwa. Apeluje do komitetu o podjęcie rozmowy w celu kanalizacji Zarytego, w sytuacji gdy burmistrz nie podejmie rozmowy to wnioskuje o podjecie działań powodujących wyjście Zarytego z miasta.

  2. Parking przy kościele jest ok. ale była to zwykła zagrywka przedwyborcza pani Burmistrz. A najśmieszniejsze jest to że mamy oczyszczalnię ścieków w Zarytym gdzie dopływają ścieki z Rabki a nawet ze Skomielnej Białej (inny powiat) ale oczywiście nie z Zarytego. Kpina. Może ktoś się tym zajmie, np. nasza wspaniała pani Radna bo chyba od tego jest, została wybrana przez mieszkańców aby coś dla Zarytego robiła.

  3. Wspaniała radna z Zarytego bardzo podziękuje swojej pani za wkręcenie żarówki w ulicznej lampie i drżącym głosem poprosi o barierkę (czy aby nie prosi o zbyt dużo). O więcej nie ma odwagi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
27 × 20 =


Burmistrz Ewa Przybyło z wyrokiem karnym [Nagrania]