Osiedle "Centrum"

Osiedle “Centrum”

Osiedle „Centrum” obejmuje ulice Jana Pawła II, Chopina, Kościuszki, Krętą, Na Banię, Poniatowskiego do nr 34, Ruchu Oporu, Słoneczną, Słowackiego, Smrekową, Stromą, Wiejską, Zagórzan.

Komitet Osiedlowy „Centrum”

1. Michałek Zygmunt Przewodniczący
2. Hajdyła Rafał
3. Handzel Kinga
4. Mszański Maciej
5. Osiecka Agnieszka
6. Skałka Katarzyna

???????????????????????

Przewodniczący komitetu Zygmunt Michałek.

Kontakt z Przewodniczacym:

[contact-form-7 id=”620″ title=”KO Centrum- Zygmunt Michałek”]

Rafał Hajdyła-wniosek budżetowy 2016

Uchwały Centrum

Statut Osiedla:

KO Centrum 25.03.2015 

KO Centrum 25.03.2015 B

OGŁOSZENIE

Zarząd Osiedla „Centrum” zwołuje Zebranie Mieszkańców Osiedla „Centrum”(ulice: Jana Pawła, Chopina, Kościuszki, Kręta, Na Banię, Poniatowskiego do nr 34, Ruchu Oporu, Słoneczna, Słowackiego, Smrekowa, Stroma, Wiejska, Zagórzan), które odbędzie się w dniu 29 września 2015r. (wtorek) o godz. 17.00 (I termin) w Gimnazjum Nr 1 w Rabce – Zdroju, ul. Jana Pawła II nr 48 – Świetlica. W przypadku braku kworum w I terminie wyznacza się II termin Zebrania na 29 września 2015r. (wtorek) na godz. 17.15

Porządek zebrania:

 1. Otwarcie zebrania i przyjecie porządku obrad.
 2. Informacja z działalności Zarządu Osiedla.
 3. Realizacja zadań inwestycyjnych na obszarze działania Komitetu Osiedlowego.
 4. Zapoznanie z planami inwestycyjnymi na lata 2015 – 2024 na terenie osiedla „Centrum”.
 5. Wolne wnioski.
 6. Dyskusja
 7. Podjęcie uchwały w sprawie przeznaczenia środków na remonty i inwestycje na terenie Osiedla „Centrum” w 2016 r.
 8. Zamkniecie zebrania.

Przewodniczący Zarządu Osiedla

„Centrum” 

    /-/ Zygmunt Michałek

7 thoughts on “Osiedle "Centrum"

 1. Dziękuję, że wreszcie oficjalnie został podniesiony problem parkowania samochodów wzdłóż Alei Tysiąclecia oraz kałuży obok mostka.

  Proszę także o zainterweniowanie w sprawie studzienki telekomunikacyjnej na ul. Słowackiego. Po pracach wykonanych w zeszłym roku studzienka wygląda jakby się zapadła i z jednej jej strony znajdują sie wystające, lużne kostki chodnikowe, które stanowią realne zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników chodnika. Przypominam, iż po tym chodniku codziennie chodzą grupy dzieci sanatoryjnych, osoby słabowidzące i niewidome, przedszkolaki.

  Bardzo proszę o interwencję w sprawie tej studzienki.
  Serdecznie pozdrawiam

  1. Nareszcie Ktoś (zielone ludziki raptem 1,5 godziny) bo nie odpowiedzialna Burmistrz spowodował usunięcie wyrwy w chodniku ul. Słowackiego. Wstyd, że sprawa tak błaha w zakresie, a stwarzająca zagrożenie dla pieszych przekroczyła możliwości sprawcze Rady. Obrazuje to wsłuchiwanie się w głos mieszkańców. Rodzi pytanie czy Rada, przewodnicząca, burmistrz, są do czegoś potrzebni ?

 2. Serdecznie dziękuję, że wreszcie jest ktoś, kto dostrzega takie rzeczy – drobne a uciążliwe dla mieszkańców.
  Pozdrawiam

 3. To jest właśnie ten brak wrażliwości władzy na zgłaszane przez mieszkańców problemy. Ta wyrwa powinna być załatwiona w ciągu kilku dni od otrzymania zgłoszenia, a nie po kilku miesiącach. Przecież nie jest to problem dotyczący całego chodnika tylko kilku płytek. Ale te zapadnięto – wystające płytki – zależy z której strony popatrzeć 😉 – wydatnie zagrażały bezpieczeństwu poruszania się ludzi. Zwłaszcza ludzi starszych i uczniów ze szkoły Św. Tereski.
  Takie zapadnięte płytki są także przy przejściu przez Jana Pawła II (wysokość nowego parkingu Steskala). Przejazd z wózkiem przez to przejście jest naprawdę trudne. A rozwiązanie problemu to podsypanie i właściwe ułożenie kilku płytek. rochę piasku i 2 mężczyzn i godzina pracy.

  1. Opublikujemy protokoły z zebrań osiedlowych. Na zebraniach osiedlowych nie było Pani Burmistrz, był zastępca Robert Wójciak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
30 ⁄ 15 =


Burmistrz Ewa Przybyło z wyrokiem karnym [Nagrania]