Obłuda Józefa Michała Skowrona – Przewodniczącego Rady Miejskiej ❗❗❗

➡Przypomnijmy, że na sesji Rady Miejskiej w dniu 30 czerwca 2020 roku, Przewodniczący Rady Józef Michał Skowron wprowadził pod obrady dwie uchwały o znacznych podwyżkach dla radnych i burmistrza.
➡Dieta Przewodniczącego Rady – 2 010,00 zł – maksymalne wynagrodzenie!!! prawie, bo max wynosi: 2 013,10 zł zgodnie z przepisami 😊;
➡Dieta Wiceprzewodniczącego Rady – 1 500,00 zł
➡Dieta radnych pełniących funkcje przewodniczących komisji –
1 350,00 zł
➡Dieta pozostałych radnych – 1 150,00 zł
➡Burmistrz Rabki-Zdroju – 10 620,00 zł – maksymalne wynagrodzenie

➡W czasie kryzysu pandemicznego, trudnego okresu również dla Rabki-Zdroju, kiedy radni podnoszą sobie i burmistrzowi wynagrodzenie, mieszkańcy spotykają się z brakiem zrozumienia ze strony gminy, a przedsiębiorcy dostają odmowy pomocy finansowej.
➡Trzeba sobie zadać pytanie: czy władze miasta są dla mieszkańców???
➡Przewodniczący Rady Józef Michał Skowron podczas odczytywania uchwał na sesji przemilczał ich treść!!! Uchwały zostały wprowadzone przez radnych tuż przed sesją, a przewodniczący nie raczył nawet przeczytać ich zawartości???
➡A może Przewodniczącemu Rady zależało na pełnej dyskrecji podejmowanych podwyżek???
➡Bo przecież mieszkańcy którzy oglądali sesje, w żaden sposób nie mogli się dowiedzieć nad czym głosują radni.

➡Czy Przewodniczący Rady zna prawo??? Czy zna statut nad którym głosował, skoro wprowadza na sesję uchwały bez wcześniejszego procedowania na odpowiedniej komisji i do tego nie przedstawiając na sesji o co w nich chodzi???
➡Przypominamy Przewodniczącemu Rady Józefowi Michałowi Skowronowi, że w czasie kampanii wyborczej m.in.:
– był wielce oburzony wysokimi wynagrodzeniami i zachowaniem poprzedniej rady, a teraz był za znacznymi podwyżkami;
– obiecywał obniżenie opłaty śmieciowej, a głosował za podwyżkami najwyższymi w naszym województwie;
– był oburzony jak jego poprzedniczka utrudniła dostęp mieszkańcom do wypowiadania się na sesji, a głosował za odebraniem mieszkańcom głosu;
– obiecywał brak zadłużania się gminy, a głosował w tym roku (15.05.2020 r.) za kredytem 6 500 000,00 zł, zadłużając gminę do poziomu 27 834 812,59 zł – kwota długu najwyższa od lat!!!.

Panie Skowron, mieszkańcy pytają gdzie Pana deklaracje wyborcze!!!???
Co mają teraz myśleć o Panu mieszkańcy którzy Panu zaufali i głosowali na Pana???

Obłuda Józefa Michała Skowrona – Przewodniczącego Rady Miejskiej!!!

Obłuda Józefa Michała Skowrona – Przewodniczącego Rady Miejskiej ❗❗❗➡Przypomnijmy, że na sesji Rady Miejskiej w dniu 30 czerwca 2020 roku, Przewodniczący Rady Józef Michał Skowron wprowadził pod obrady dwie uchwały o znacznych podwyżkach dla radnych i burmistrza.➡Dieta Przewodniczącego Rady – 2 010,00 zł – maksymalne wynagrodzenie!!! prawie, bo max wynosi: 2 013,10 zł zgodnie z przepisami 😊;➡Dieta Wiceprzewodniczącego Rady – 1 500,00 zł➡Dieta radnych pełniących funkcje przewodniczących komisji – 1 350,00 zł➡Dieta pozostałych radnych – 1 150,00 zł➡Burmistrz Rabki-Zdroju – 10 620,00 zł – maksymalne wynagrodzenie➡W czasie kryzysu pandemicznego, trudnego okresu również dla Rabki-Zdroju, kiedy radni podnoszą sobie i burmistrzowi wynagrodzenie, mieszkańcy spotykają się z brakiem zrozumienia ze strony gminy, a przedsiębiorcy dostają odmowy pomocy finansowej.➡Trzeba sobie zadać pytanie: czy władze miasta są dla mieszkańców??? ➡Przewodniczący Rady Józef Michał Skowron podczas odczytywania uchwał na sesji przemilczał ich treść!!! Uchwały zostały wprowadzone przez radnych tuż przed sesją, a przewodniczący nie raczył nawet przeczytać ich zawartości??? ➡A może Przewodniczącemu Rady zależało na pełnej dyskrecji podejmowanych podwyżek??? ➡Bo przecież mieszkańcy którzy oglądali sesje, w żaden sposób nie mogli się dowiedzieć nad czym głosują radni.➡Czy Przewodniczący Rady zna prawo??? Czy zna statut nad którym głosował, skoro wprowadza na sesję uchwały bez wcześniejszego procedowania na odpowiedniej komisji i do tego nie przedstawiając na sesji o co w nich chodzi???➡Przypominamy Przewodniczącemu Rady Józefowi Michałowi Skowronowi, że w czasie kampanii wyborczej m.in.:- był wielce oburzony wysokimi wynagrodzeniami i zachowaniem poprzedniej rady, a teraz był za znacznymi podwyżkami; – obiecywał obniżenie opłaty śmieciowej, a głosował za podwyżkami najwyższymi w naszym województwie; – był oburzony jak jego poprzedniczka utrudniła dostęp mieszkańcom do wypowiadania się na sesji, a głosował za odebraniem mieszkańcom głosu;- obiecywał brak zadłużania się gminy, a głosował w tym roku (15.05.2020 r.) za kredytem 6 500 000,00 zł, zadłużając gminę do poziomu 27 834 812,59 zł – kwota długu najwyższa od lat!!!.Panie Skowron, mieszkańcy pytają gdzie Pana deklaracje wyborcze!!!???Co mają teraz myśleć o Panu mieszkańcy którzy Panu zaufali i głosowali na Pana???Gorce24 Podhale24.pl Tygodnik Podhalański Góral Info Rabka24.info TVP3 Kraków Radio Kraków RMF FM Niezalezna.pl wPolityce.pl Onet Wiadomości Interia Sieć Obywatelska – Watchdog Polska Ministerstwo Finansów FAKT24.pl Wirtualna Polska

Geplaatst door Klub Nasze Miasto – Rabka-Zdrój op Woensdag 22 juli 2020