O czym prezes Witold Latusek zapomniał? A obiecał mieszkańcom i radnym ❗❗❗

Szanowni Państwo,
Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w dniu 15.05.2020 r. radny Marek Ciepliński zadał, nurtujące mieszkańców, pytania o Szpital Miejski w Rabce Zdroju, m.inn.:
➡Dlaczego do dnia dzisiejszego brak jest umieszczonej na BIP informacji z działalności oraz sytuacji finansowo-ekonomicznej Szpitala Miejskiego?,
Prezes Szpitala Miejskiego obiecał przekazanie informacji na BIP po swoim wystąpieniu na sesji Rady Miejskiej w dniu 30 grudnia 2019 r.
➡Ze względu na pytania mieszkańców dotyczące tej sprawy publikujemy fragment z obietnicą prezesa Witolda Latuska.
➡Jaki jest powód niedotrzymania obietnicy przez prezesa Latuska?
➡Liczymy, że burmistrz Leszek Świder zdopinguje prezesa Szpitala Miejskiego w Rabce Zdroju do rzetelnych odpowiedzi, a mieszkańcy dowiedzą się jak naprawdę jest w szpitalu.
#RabkaZdrój #SzpitalMiejskiwRabceZdroju

O czym prezes Witold Latusek zapomniał? A obiecał mieszkańcom i radnym!

O czym prezes Witold Latusek zapomniał? A obiecał mieszkańcom i radnym ❗❗❗Szanowni Państwo, Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w dniu 15.05.2020 r. radny Marek Ciepliński zadał, nurtujące mieszkańców, pytania o Szpital Miejski w Rabce Zdroju, m.inn.: ➡Dlaczego do dnia dzisiejszego brak jest umieszczonej na BIP informacji z działalności oraz sytuacji finansowo-ekonomicznej Szpitala Miejskiego?, Prezes Szpitala Miejskiego obiecał przekazanie informacji na BIP po swoim wystąpieniu na sesji Rady Miejskiej w dniu 30 grudnia 2019 r.➡Ze względu na pytania mieszkańców dotyczące tej sprawy publikujemy fragment z obietnicą prezesa Witolda Latuska.➡Jaki jest powód niedotrzymania obietnicy przez prezesa Latuska?➡Liczymy, że burmistrz Leszek Świder zdopinguje prezesa Szpitala Miejskiego w Rabce Zdroju do rzetelnych odpowiedzi, a mieszkańcy dowiedzą się jak naprawdę jest w szpitalu.#RabkaZdrój #SzpitalMiejskiwRabceZdrojuGorce24 Podhale24.pl Tygodnik Podhalański Rabka24.info Góral Info TVP3 Kraków Radio Kraków

Geplaatst door Klub Nasze Miasto – Rabka-Zdrój op Vrijdag 29 mei 2020