Co dalej z Kinem Śnieżka w Rabce Zdroju ?

Co dalej z Kinem Śnieżka w Rabce Zdroju ?
➡Na ostatniej sesji 15.05.2020 została podjęta uchwała o wynajęciu Kino Śnieżka tylko na jeden rok dla Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju a nie jak wcześniej na 5 lat.
➡Co się za tym kryje ? Konkurencja ? Jak wiadomo w Nowym Targu powstaje nowoczesne kino będące konkurencją dla naszego.
Jedną z propozycji burmistrza Leszka Świdra jest podzielenie sali kinowej na pół.
➡Radny Marek Ciepliński sprzeciwił się dzieleniu sali na pół. Podzielenie sali to nie tylko remont, ale też kwestie dźwięku czy akustyki. Podkreślił by utrzymać obecną jakość i standard kina.
➡ bit.ly/kinodlaMoku
#RabkaZdrój #KinoŚnieżka

Co dalej z Kinem Śnieżka w Rabce Zdroju ?

Co dalej z Kinem Śnieżka w Rabce Zdroju ? ➡Na ostatniej sesji 15.05.2020 została podjęta uchwała o wynajęciu Kino Śnieżka tylko na jeden rok dla Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju a nie jak wcześniej na 5 lat. ➡Co się za tym kryje ? Konkurencja ? Jak wiadomo w Nowym Targu powstaje nowoczesne kino będące konkurencją dla naszego. Jedną z propozycji burmistrza Leszka Świdra jest podzielenie sali kinowej na pół. ➡Radny Marek Ciepliński sprzeciwił się dzieleniu sali na pół. Podzielenie sali to nie tylko remont, ale też kwestie dźwięku czy akustyki. Podkreślił by utrzymać obecną jakość i standard kina. ➡ bit.ly/kinodlaMoku#RabkaZdrój #KinoŚnieżka

Geplaatst door Klub Nasze Miasto – Rabka-Zdrój op Woensdag 20 mei 2020