Czy burmistrz Leszek Świder wycofa się ze swojego pomysłu likwidacji przedszkola numer 2

Szanowni Państwo,
Drodzy Nauczyciele, Rodzice i Pracownicy Przedszkola Numer 2 w Rabce Zdroju.
Burmistrz Leszek Świder przygotował i skierował do radnych projekt uchwały w sprawie zamiaru likwidacji przedszkola numer 2
⬇⬇⬇
http://bit.ly/likwidacjaprzedszkolanumer2

Radni Rady Miejskiej będą musieli stanąć przed wyborem: czy poprą pomysł Burmistrza Leszka Świdra o likwidacji czy też obronią najstarsze, historyczne przedszkole w mieście dla dobra dzieci?
➡Pragniemy jako Radni Klubu Nasze Miasto ( Marek Ciepliński i Katarzyna Karkula ) zapewnić Państwa, że nie będzie naszej zgody na likwidację najstarszej placówki edukacyjnej w naszym mieście ❎‼
➡Burmistrz Leszek Świder podkreśla, że do przedszkola gmina dopłaca 350 000 zł rocznie. Po raz kolejny władze gminy widzą w edukacji koszt, a nie potencjał rozwojowy Rabki-Zdroju.
➡Czy po raz kolejny przestanie się liczyć dobro naszych dzieci i rodziców, a górę weźmie jedynie zimna kalkulacja oszczędności?
➡Zapraszamy wszystkich rodziców i mieszkańców na posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu w dniu 28 stycznia 2020 r. (wtorek) o godz. 14.00 na sali obrad UM, na której będzie opiniowana przez radnych, uchwała Burmistrza Leszka Świdra w sprawie likwidacji przedszkola.

⏩Szanowni Państwo ‼
✅Jesteśmy Jednymi z Was !
✅Jesteśmy z Wami !
✅Jesteśmy dla Was !