1. Powołanie Gminnej Rady Sportu

„ 1. Powołanie Gminnej Rady Sportu”

Tak brzmiał jeden z postulatów naszego programu wyborczego. Właśnie przystępujemy do jego realizacji 🙂

Jako radni uważamy, że gmina potrzebuje całorocznej oferty sportowo – rekreacyjnej wraz z wydarzeniami cyklicznymi takimi jak dzień sportu. Na terenie naszej gminy funkcjonuje kilka klubów i szkółek piłkarskich, szkoły sztuk walk, siłownie i inne organizacje sportowe – jest to jednak efekt ciężkiej pracy mieszkańców. Uważamy, że takie działania powinny być wspierane przez gmine, a ciało doradcze jakim będzie Rada Sportu może nakreślać kierunki rozwoju. Będzie to także bezpośredni dialog ze sportowcami.

W najbliższym czasie na Komisji Edukacji, Kultury i Sportu poddamy ten temat pod dyskusję Radzie Miejskiej, natomiast już dziś prosimy o komentarz ⬇️⬇️, by poznać Państwa oczekiwania w tej sprawie.

Po konsultacji z mieszkańcami i Burmistrzem, Rada przygotuje statut i ogłosi wybory do Rady Sportu 🙂

Klub Radnych Nasze Miasto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 + fifteen =

Solve : *
24 − 8 =