Gratulacje

Drodzy Państwo,

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Gminy Rabka-Zdrój za udział w 2 turze wyborów samorządowych.

Dziękuję za każdy oddany na mnie głos, za okazane w ten sposób zaufanie i poparcie. Dziękuję mojemu sztabowi wyborczemu, za ogrom pracy i serca włożony w wymagającą kampanię wyborczą.

Gratuluję mojemu kontrkandydatowi, Leszkowi Świdrowi wygranej i życzę powodzenia w pełnieniu tej odpowiedzialnej służby mieszkańcom Rabki-Zdroju. Mam nadzieję, że w tej kadencji będzie mądrze zarządzał naszą gminą.

Wszystkim Radnym Rady Miejskiej życzę owocnej i udanej współpracy z nowo wybranym burmistrzem.

Rafał Hajdyła

One thought on “Gratulacje

  1. Dziękuję Panie Rafale za cztery lata ciężkiej pracy na rzecz Rabki i jej mieszkańców. Dzięki determinacji i działaniom Pana i radnych z Klubu Nasze Miasto, okazało się, że można być radnym “społecznie” Nie zrażaliście się, że sitwa, która oplatała burmistrz i jej zauszników w urzędzie i radzie, szydziła z Was, odrzucała wnioski. Dziękuję za wprowadzenie jawności działania rady. Proszę się nie zrażać i dalej działać dla nas mieszkańców. Wszystkiego dobrego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 + eleven =

Solve : *
6 × 26 =