IV edycja „Zielonym do Góry” na 100 lecie Niepodległości Polski zakończona

W ostatni piątek 11  maja, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Nasze Miasto  z Klubem Radnych Nasze Miasto, zrealizowało po raz czwarty akcję sadzenia drzewek „Zielonym do góry”. W tym roku akcji przyświecała setna rocznica odzyskania niepodległości. Posadziliśmy w sumie około 40 drzewek na terenie Ogrodu Różańcowego przy parafii św. Marii Magdaleny w Rabce Zdrój . Tym razem, miejmy nadzieję, że już na stałe, włączyło się również Nadleśnictwo Nowy Targ. Przedstawicielka nadleśnictwa służyła nam pomocą i radą, jak najlepiej rozplanować nasadzenia i opowiadała o drzewach, które sadziliśmy.

Po zakończeniu, przeszliśmy obejrzeć, jak mają się wcześniej nasadzone drzewka. Z zadowoleniem możemy powiedzieć, że przyjęły się praktycznie wszystkie, rosną i wyglądają zdrowo.

Do połowy listopada planujemy jeszcze jedną akcję, w okolicach święta Odzyskania Niepodległości. Mamy nadzieję, że w tym roku uda się zasadzić w sumie sto drzewek, w nawiązaniu do rocznicy, jaką świętujemy w naszym wolnym kraju.

W ostatnią sobotę, 12. maja, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju NASZE MIASTO, w porozumieniu z Klubem Radnych Nasze Miasto,…

Geplaatst door Klub Radnych Nasze Miasto – Rabka-Zdrój op dinsdag 15 mei 2018

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × 5 =

Solve : *
9 × 4 =