Biegliśmy dla Andrzeja -06.12.2017

Cieszymy się,że mogliśmy pomóc Andrzejowi.❤ Wylicytowaliśmy także, świąteczną choinkę z ,której dochód jest przeznaczony na Andrzeja.

 

Dzisiaj 6 grudnia Park Zdrojowy ,,Pod Grzybkiem” w Rabce – Zdroju stał  się najbardziej ciepłym i serdecznym miejscem na ziemi. O godzinie 12.00, w czapkach mikołajkowych wystartowali  ludzie dobrych serc, którzy pokonają biegiem dystans w parku i tym samym wezmą udział w cudownej akcji pomocy Andrzejowi.

Andrzej jest mieszkańcem Rabki, ma 21 lat i potrzebuje naszej pomocy. Jako 13 – latek przeszedł kilka operacji guza mózgu, to niestety spowodowało czterokończynowe porażenie i poruszanie się na wózku inwalidzkim. Andrzej jest cudownym, młodym człowiekiem, któremu los zadał wiele bólu, odebrał beztroskie dzieciństwo i młodość. Razem możemy sprawić, by tegoroczne święta przyniosły ulgę w cierpieniu i poczucie, że są na świecie dobrzy ludzie, którzy potrafią być wsparciem i podporą. Pragniemy zebrać fundusze na nowy wózek inwalidzki dla Andrzeja, gdyż obecny jest w bardzo złym stanie.

Organizatorem biegu jest Śląskie Centrum Rehabilitacyjno – Uzdrowiskowe w Rabce – Zdroju oraz Fundacja Przyjaciół Świętego Mikołaja w Rudzie Śląskiej.

One thought on “Biegliśmy dla Andrzeja -06.12.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 5 =

Solve : *
21 − 2 =