Burmistrz Ewa Przybyło z wyrokiem karnym [Nagrania]

Zdjęcie: http://gorce24.pl/informacje/4966/Expose_Ewy_Przybylo_video

“Obejmując urząd burmistrza gminy Rabki – Zdroju, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców gminy Rabki-Zdroju.”

W dniu 14.11.2017 r. Burmistrz Rabki – Zdroju, Ewa Przybyło, została skazana prawomocnym wyrokiem karnym jako winna umyślnego przekroczenia uprawnień poprzez niedopełnienie obowiązków służbowych tj. o czyn z art. 231 § 1 kodeksu karnego.

Sąd Okręgowy w Nowym Sączu podtrzymał wyrok jaki zapadł w dniu 01.02.2017 w procesie karnym toczącym się przed Sądem Rejonowym w Nowym Targu pod sygn. akt II K 506/14 przeciwko Burmistrz Rabki-Zdroju Ewie Przybyło.

Sąd podtrzymał orzeczenie o winie oskarżonej bez warunkowego umorzenia postępowania i prawomocnie skazał Ewę Przybyło grzywnę w wysokości 6 000 zł. Wyrok jest prawomocny.

 

Grzywna zostanie zapłacona przez nas, mieszkańców, z budżetu gminy!

 

 

A co było wcześniej:

 

2 thoughts on “Burmistrz Ewa Przybyło z wyrokiem karnym [Nagrania]

  1. TA kobieta nie jest godna tego stanowiska, sprzeniewierzyła się wartościom prawnym jak i moralnym. Nie zasługuje Pani na szacunek Rabczan.

  2. obywatel! Ta kobieta zrobiła wiele dla miasta , a przekręty w sądach teraz wychodzą na jaw.Gdyby tak mieszkańcom nie odpowiadała to nie byłaby burmistrzem po raz trzeci…. Za słabe pionki jesteście !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

thirteen − 4 =

Solve : *
27 − 7 =