Robert Wójciak nie potrafi odpowiedzieć na pytania co robi Prezes Małgorzata Skwarek i wyjaśnić za co dostała 10 000 zł nagrody.

Szanowni Państwo,

W dniu  26.10.2016 r. radny Janusz Wójciak złożył wniosek z pytaniami w sprawie Szpitala Miejskiego.

Robert Wójciak, sprawujący funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej „Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdroju”, nie potrafi odpowiedzieć na pytania co robi Prezes Małgorzata Skwarek i wyjaśnić za co dostała 10 000 zł nagrody.

Robert Wójciak w lakonicznej ‘’odpowiedzi’’ nie udziela odpowiedzi na zadane, w imieniu mieszkańców, pytania radnego Janusza Wójciaka w sprawie Szpitala Miejskiego.

Radny Janusz Wójciak pyta o Szpital Miejski w Rabce Zdroju

Robert Wójciak nie potrafi odpowiedzieć na pytania co robi Prezes Małgorzata Skwarek i wyjaśnić za co dosta…

 

Nie doczekaliśmy się odpowiedzi o plan naprawczy, kredyty, pożyczki , zadłużenie czy też za co prezes Małgorzata Skwarek dostała 10 000 zł nagrody.

Prezes Rady Nadzorczej Robert Wójciak zaprasza do szpitala – może nie wie co się dzieje w spółce?

Czego obawia się Robert Wójciak i Małgorzata Skwarek? Odpowiedzi, za które nie będzie medalu?

 

Za co prezes dostała nagrodę? Czyżby za poniższe dokonania:

Zadłużenie szpitala wynosi na koniec 2015, 1 210 109,73 zł.

– Zaciągnięcie wysokiego kredytu, w Getin Banku, na kwotę 821 005,26 zł.

– Ponad 1 000 000,00 zł nie zwróconej pożyczki udzielonej szpitalowi przez Urząd Gminy Rabka-Zdrój.

– Fatalna sytuacja finansowa szpitala, brak stabilności,

– 16 spraw sądowych z pracownikami NFZ,

– Brak programu naprawczego,

– Brak pomysłów na polepszenie sytuacji szpitala,

– Liczenie tylko na finansowanie z NFZ i na świetlane zakończenie spraw sądowych,

10 000 zł pensji na miesiąc oraz tegoroczna nagroda.

– Redukcja zatrudnienia.

– Niezapłaconych wynagrodzeń za pracę pracowników.

 

 

 

2 thoughts on “Robert Wójciak nie potrafi odpowiedzieć na pytania co robi Prezes Małgorzata Skwarek i wyjaśnić za co dostała 10 000 zł nagrody.

  1. KOMENTARZEUsaf
    12.11.2016 11:23
    Robert Wójciak ludzie cię rozliczą, za to co robisz w szpitalu.
    Przybyłowiec
    11.11.2016 22:05
    Nie ma się co dziwić to czyste powietrze ze spalanych polimerów i śmieci zmieniły sposób myślenia wiceburmistrza Wójciaka. Oby te zmiany nie pozostały u niego na stałe.
    już nie rabczanin
    11.11.2016 21:52
    Biedni jesteście mieszkańcy Rabki bo sami wybieracie sobie do władz takich pseudo fachowców Inżynierów co to niby na wszystkim się znają a efekty tych rządów widać jak miasto się zwija. I to jest właśnie konsekwencja takich decyzji.
    stara baba co zęby jak pnioki ma
    11.11.2016 19:46
    Szpital jak szpital…Nie mam ochoty jeździć do nowotarskiego pier….nika.
    rabczański stały gość
    11.11.2016 18:33
    Rabczańskie Ludziska. Dwukrotnie w tym roku leżałam w rabczańskim szpitalu, ale też byłam w szpitalu w Krakowie i w Katowicach. Rabczański szpital ” na rękach nosić”. Ludzie – dziękujcie losowi i Pani Burmistrz, że ten szpital jeszcze istnieje, bo naprawdę robi dobrą robotę.
    marian
    11.11.2016 16:22
    Panie Wojciak a może tak by że swojego portfela. Fajnie rozdaje się pieniądze publiczne!
    kacper z USAh
    11.11.2016 14:24
    szpital pytam jaki?????na co tam lecza w tym brudzie????kaza zalozyc jakies na buty szmatki niebieskie….moje buty czysciejsze od ich posadzki ludzie zobaczcie jak zyja na zachodzie o czym sie mowi o brudzie ?????
    mieszkanka
    11.11.2016 12:10
    No cóż.Wice burmistrz obrósł przez te 10 lat w piórkaff i zachowuje się nie jak urzędnik na państwowej posadzie ale jak zwykły bufon.Panie vice Wójciak urzędnik jest dla ludzi.
    Renia
    11.11.2016 10:39
    Myślę, że warto poprosić by sprawą Funduszu Socjalnego szpitala zajęła się Państwowa Inspekcja Pracy.
    obserwator
    10.11.2016 22:54
    Gdzie jest CBA jeżeli chodzi o te 10tyś.Proszę radnych z opozycji o napisanie pisma do CBA o sprawdzenie czy czasem nie dochodzi do defraudacji. A poza tym to Marek Ciepliński na burmistrza ! ! !
    Personel
    10.11.2016 20:58
    Panie radny Wójciak, proszę zapytać dlaczego nie są wypłacane nagrody jubileuszowe pracownikom?, co się stało z funduszem socjalnym? przecież to są pieniądze przez nas wypracowane. Jakim prawem związki zrzekły się tych pieniędzy w moim imieniu. Związkowcy mogą się zrzec za siebie ale nie za mnie. Danie takiej nagrody pani prezes jest policzkiem dla reszty załogi, bo załoga nie otrzymała nawet tego co wypracowała.
    okradany mieszkaniec.
    10.11.2016 18:38
    Panie zastępco burmistrz jak długo będziesz pan takie pierdoły opowiadał ,szpital dostał milion i proste pytanie kiedy szpital odda ten milion ,tak samo chrzanił pan dwa lata temu po czym nagle okazało się że trzeba wspomóc szpital milionem zł. Przecież ten człowiek nadaje się do cyrku a nie an burmistrza.
    SPOOKOOJNIE
    10.11.2016 13:39
    Z tego co pamiętam to szpital miał oddać pożyczone pieniądze do UM. Nic w tym temacie nie wiadomo ?!!!
    emeryt
    10.11.2016 12:18
    nie jest tak żle aby koleżance nie dać na Mikołaja marnych 10 tysięcy złotych … Zbilansowało się towarzycho.
    Mieszkaniec oraz pacjet tego”nowiczesnego” szpital
    10.11.2016 11:45
    Dobra to teraz niech szpital teraz odda ten pożyczony milion i te pięćset tysięcy z poprzednich lat, a miasto wtedy będzie mogło przeznaczyć NASZE pieniądze na posprzątanie ulic z zalegających liści, wyczyszczenie studzienek burzowych i jeszcze zostanie na odpady komunalne żeby w przyszłym roku nie podnosić za nie opłat. Pozdrawiam.
    mieszkaniec
    10.11.2016 10:30
    Szpital to nie jest prywatny fowark Wojciaka i laski nie robi z udzieleniem informacji.Chba ze cos ma do zatajenia.
    stara baba co zęby jak pnioki ma
    10.11.2016 10:29
    10tys.premii…Co na to podatnicy???
    pytanie
    10.11.2016 08:55
    odwołać burmistrzynię Rabki aby nie zrobiła większej szkody dla Rabki zatrudnia siostrę i całą rodzinę ? za edukacje odpowiedzialna siostra i … dlatego tak kiepsko w oświacie ?
    rabczanin
    10.11.2016 08:30
    Prima aprilis dopiero 1 kwietnia
    mieszkaniec
    10.11.2016 08:26
    Robert Wójciak Nie Potrafi Odpowiedzieć Na Pytania Co Robi Prezes Małgorzata Skwarek I Wyjaśnić Za Co Dostała 10 000 Zł Nagrody. artykuł na rabkanm.pl https://rabkanm.pl/2016/11/09/robert-wojciak-nie-potrafi-odpowiedziec-na-pytania-co-robi-prezes-malgorzata-skwarek-i-wyjasnic-za-co-dostala-10-000-zl-nagrody/
    zniesmaczony
    10.11.2016 07:55
    Wstydziłaby się Pani ( Skwarek ) . Za co ta premia i to jeszcze w takiej wysokości . Praca na rzecz szpitala i troska o jego dobrą kondycję finansową jest Pani ( aby nie rzec gorzej ) zakichanym Pani obowiązkiem . Wstyd !!!!!!!!!!!!!!!