Wsparliśmy Szlachetną Paczkę i potrzebujące dzieci.

Wsparcie OREW

Bardzo się cieszymy, że nasza akcja polegająca na wsparciu finansowo – rzeczowym osób potrzebujących, zakończyła się sukcesem.

Udało nam się zebrać pewną kwotę i przeznaczyć ją na darowiznę na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Rabce – Zdroju oraz zakupić sprzęt AGD dla potrzebującej rodziny z Rabki-Zdroju w ramach akcji „Szlachetna Paczka”.

Darowiznę na rzecz PSOUU w Rabce-Zdroju wsparli w sumie 4 radni z Klubu „Nasze Miasto” oraz Przewodniczący Komitetów Osiedlowych osiedli: „Centrum”, „Sądecka”, „Nowy Świat” „Traczykówka”, „Słone”, „Orkana”, „Łęgi”, „Rynek”. Natomiast na wsparcie „Szlachetnej Paczki” wszyscy radni Klubu „Nasze Miasto” przeznaczyli swoje diety z sesji Rady Miejskiej.

Bardzo byśmy chcieli, aby taka akcja odbywała się corocznie i polegała na przeznaczaniu, w okresie świątecznym, diet na cele dobroczynne, wspierające potrzebujących z terenu naszej gminy.

Mamy nadzieje, że być może dołączą do nas inni radni, a nawet inne samorządy, tak aby każdy radny w Polsce oddał jedna dietę potrzebującym.

6 thoughts on “Wsparliśmy Szlachetną Paczkę i potrzebujące dzieci.

 1. 6:1 Baczcie też, byście pobożności swojej nie wynosili przed ludźmi, aby was widziano; inaczej nie będziecie mieli zapłaty u Ojca waszego, który jest w niebie.
  6:2 Gdy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak to czynią obłudnicy w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę powiadam wam: Odbierają zapłatę swoją.
  6:3 Ale ty, gdy dajesz jałmużnę, niechaj nie wie lewica twoja, co czyni prawica twoja,
  6:4 Aby twoja jałmużna była ukryta, a Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odpłaci tobie.

 2. To pierwsza taka zrealizowana inicjatywa wśród radnych i Przewodniczących Rad Osiedlowych.Bardzo dobrze to o Was świadczy – nie jesteście w Radzie Miasta by dorobić do rencinki czy sołtysowania.
  Kolejny raz potwierdzacie, że pracujecie społecznie.
  GRATULACJE! DOCENIAMY TO!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nine + 6 =

Solve : *
24 × 11 =