Budżet 2016- zgłoś swoją propozycję

kredyt

Szanowni Państwo,

Zbliża się czas przygotowania budżetu naszej gminy na 2016 rok. W tym procesie ważny jest Państwa głos o tym co potrzeba zrobić, wybudować lub zmienić.

Zachęcamy do zgłoszenia propozycji, uwag i opinii dotyczących przyszłorocznego budżetu Rabki-Zdroju komitetom osiedlowym i radnym do czasu zebrań osiedlowych za pomocą poniższych formularzy.

Będą również Państwo podejmować decyzje na zebraniach osiedlowych- poinformujemy o tym kiedy się odbędą.

 

Formularze kontaktowe do komitetów osiedlowych: 

 

Osiedle „Centrum”

Osiedle „Centrum” obejmuje ulice Jana Pawła II, Chopina, Kościuszki, Krętą, Na Banię, Poniatowskiego do nr 34, Ruchu Oporu, Słoneczną, Słowackiego, Smrekową, Stromą, Wiejską, Zagórzan.

Komitet Osiedlowy „Centrum”

1. Michałek Zygmunt Przewodniczący
2. Hajdyła Rafał
3. Handzel Kinga
4. Mszański Maciej
5. Osiecka Agnieszka
6. Skałka Katarzyna

???????????????????????

Przewodniczący komitetu Zygmunt Michałek.

[contact-form-7 id=”620″ title=”KO Centrum- Zygmunt Michałek”]

 

 

Osiedle „Łęgi”

Osiedle „Łęgi” obejmuje ulice Do Pociesznej Wody, Pasieczną, Podhalańską, Zakopiańską, Za Rabą.

Komitet Osiedlowy „Łęgi”

1. Nawara Krzysztof

Przewodniczący

2. Krzysztof Dariusz
3. Niedźwiecka Teresa
4. Trzop Maria
5. Wróbel Maria

Przewodniczący Krzysztof Nawara

???????????????????????

 

[contact-form-7 id=”653″ title=”KO Łęgi- Krzysztof Nawara”]

 

Osiedle „Nowy Świat”

Osiedle „Nowy Świat” obejmuje ulicę Cichą, Curie-Skłodowskiej, Dietla, Gorczańską od nr 12 z wyłączeniem nr 27, Krótką, Leśną, Norwida, Nowy Świat, Ogrodową, Polną,  Rudnika.

Komitet Osiedlowy „Nowy Świat”

1. Majerczyk Maria

Przewodniczący

2. Ciepliński Jan
3. Horabik Joanna
4. Kordeczka Wojciech
5. Miśkowiec Jolanta
6. Tutejska Małgorzata

Przewodnicząca Maria Majerczyk

Maria Majerczyk

 

[contact-form-7 id=”622″ title=”KO Nowy Świat- Maria Majerczyk”]

 

Osiedle „Orkana”

Osiedle „Orkana” obejmuje Aleję Jordana i ulice Brzozową, Kliszczaków, Orkana od stacji PKP do końca wraz z osiedlem Orkana, Parkową, Pocztową, Marszałka Piłsudskiego, Roztoki, Spokojną.

Komitet Osiedlowy „Orkana”

1. Kwiatkowski Janusz

Przewodniczący

2. Derek Zygmunt
3. Gumuliński Krzysztof
4. Sulak Jarosław
5. Wujec Marcin

Przewodniczący Janusz Kwiatkowski

Janusz Kwiatkowski

 

[contact-form-7 id=”643″ title=”KO Orkana-Janusz Kwiatkowski”]

 

Osiedle „Rynek”

Osiedle „Rynek” obejmuje ulice Bystrą, Gilówkę, Kilińskiego, Orkana od stacji PKP do Szkoły Podstawowej Nr 2, Rynek, Wąską.

Komitet Osiedlowy „Rynek”

1. Karkula Katarzyna

Przewodniczący

2. Gut Adrian
3. Hanula Edyta
4. Kolańczyk Maciej
5. Skwarek Ewa

Przewodnicząca Katarzyna Karkula

Katarzyna Karkula

[contact-form-7 id=”287″ title=”Katarzyna Karkula”]

 

Osiedle „Sądecka”

Osiedle „Sądecka” obejmuje ulice Garncarską, Kasprowicza, Krakowską, Sądecką, Tetmajera.

Komitet Osiedlowy Sądecka”

1. Pędzimąż Łukasz

Przewodniczący

2. Ciepliński Marek
3. Dziechciowski Andrzej
4. Jachimowska – Filar Małgorzata
5. Krukowicz Jacek
6. Macioł Ewa
7. Sadłowski Czesław

Przewodniczący Łukasz Pędzimąż

Łukasz Pędzimąż

 

[contact-form-7 id=”624″ title=”KO Sądecka- Łukasz Pędzimąż”]

 

Osiedle „Traczykówka”

Osiedle „Traczykówka” obejmuje ulicę Traczykówka

Zarząd Osiedla  „Traczykówka”

1. Żurek Edward

Przewodniczący

2. Skipiała Robert  Sekretarz
3. Łysik Czesław
4.
Barbara Łatka
 od 18 maja 2015

Przewodniczący Edward Żurek

Edward Żurek

 

[contact-form-7 id=”650″ title=”KO Traczykówka- Edward Żurek”]

 

Osiedle „Słone”

Osiedle „Słone” obejmuje Aleję Tysiąclecia i ulice Gorczańską od nr 1 do 11 i 27, Miśkowcówkę, Poniatowskiego od nr 35, Rabskich, Wójtowiczową, i Zgody.

Komitet Osiedlowy „Słone”

1. Bala Jakub

Przewodniczący

2. Gacek Ryszard
3. Rogowiec Paweł
4. Sarka Maria
5. Wójciak Janusz

Przewodniczący Jakub Bala:

Jakub Bala

 

[contact-form-7 id=”646″ title=”KO Słone-Jakub Bala”]

 

Kontakt z radnymi:

Rafał Hajdyła

Zdjęcie: Gorce24.pl

Okręg nr 8 (Chopina, Jana Pawła II, Kościuszki, Kręta, Na Banię, Poniatowskiego do Nr 34, Ruchu Oporu, Słoneczna, Słowackiego, Smrekowa, Stroma, Wiejska, Zagórzan)

 

[contact-form-7 id=”285″ title=”Rafał Hajdyła”]

 

Katarzyna Karkula

Katarzyna Karkula

 Okręg 4 Ulice: Bystra, Gilówka, Kilińskiego, Orkana od stacji PKP do Szkoły Podstawowej Nr 2 , Rynek, Wąska.

 

[contact-form-7 id=”287″ title=”Katarzyna Karkula”]

 

Rafał Wójtowicz
Rafał Wójtowicz
Okręg Słone (Al.Tysiąclecia, ulice: Gorczańska od nr 1 do 11 oraz nr 27, Miśkowcówka, Poniatowskiego od nr 35 do 80, Rabskich, Wójtowiczowa, Zgody )

 

[contact-form-7 id=”289″ title=”Rafał Wójtowicz”]

 

Janusz Wójciak

Okręg  (Poniatowskiego od nr 81 do końca)

[contact-form-7 id=”291″ title=”Janusz Wójciak”]

Marek Ciepliński

 Marek Ciepliński

Okręg ul. Kasprowicza , Sądecka – osiedle bloki, Tetmajera

 

[contact-form-7 id=”294″ title=”Marek Ciepliński”]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Solve : *
26 + 14 =


Burmistrz Ewa Przybyło z wyrokiem karnym [Nagrania]