Jak jest z utajnieniem komisji o szpitalu ?

Szpitalmgo
Szanowni Państwo,
Proszę zapoznać się z odpowiedzią, a raczej jej brakiem, Przewodniczącej Rady Miejskiej na wniosek radnych klubu w przedmiocie podania podstawy prawnej utajnienia komisji problemowej z dnia 10 czerwca 2015 r. na której omawiana była sytuacja szpitala miejskiego.
Dziwi nas taka odpowiedź, z zacytowaniem zapisów statutu gminy, skoro w tym trybie nie pytaliśmy i nie składaliśmy wniosku do burmistrz tylko do przewodniczącej rady – czy burmistrz ma nam odpowiadać za organizację pracy przewodniczącej?

Wniosek_Hajdyła 15.06.2015

Odpowiedź utajnienie komisji

One thought on “Jak jest z utajnieniem komisji o szpitalu ?

  1. Wygląda na to, ze szpital radzi sobie świetnie, jeżeli Viceburmistrz Rabki p. Wójciak zarobił na zadłużonym szpitalu w zeszłym roku ponad 10 250 zł. To jest tylko przewodniczący, dochodzą inni członkowie Rady Nadzorczej, niektórzy dobrze znani w Rabce (chociaż ze słyszenia) jak p. M. Gwiazdoń – radca prawny z Urzędu Miasta.
    Pani Skwarek – ponad 142 tysiące. Rabczanie, niestety jesteśmy traktowani jak dojna krowa, żeby dokładać się do pensji tych, którzy powinni o szpital dbać! Niestety dbają o swoje kieszenie!.
    A swoją drogą dlaczego oświadczenie pana Wójciaka pojawiło się dopiero teraz? Wyjaśnienie w tej kwestii Sekretarz Miasta to tylko częściowa prawda. Niekoniecznie dotycząca osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie szpitala.
    To głęboko niemoralne wyciągać ręce po pieniądze Rabaczan, opowiadać o dylematach etycznych i bez skrupułów dorabiać sobie to już bardzo wysokich pensji. WSTYD!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 4 =

Solve : *
24 − 5 =