[Aktualizacja] Pytamy o Szpital Miejski w Rabce-Zdroju

Szpital

Na ostatniej sesji rady miejskiej w dalszym ciągu pytamy o Szpital Miejski.

Wniosek Szpital 1 29.06.2015

I odpowiedź.

Odpowiedz Marek Ciepliński z 29.06.2015

Wniosek Szpital 2 29.06.2015

3 thoughts on “[Aktualizacja] Pytamy o Szpital Miejski w Rabce-Zdroju

 1. W Tygodniku Podhalańskim z dn.02.07 jest artykół z którego wynika że Burmistrz wnosi o wykreślenie prawa pierwokupu przez Starostwo z zapisu umowy o przekazaniu przez Starostwo Nowy Targ za symboliczne 5000 majątku wartego miliony oibejmującego Budynki Szpitala i Przychodni przy ul.Poniatowskiego czyli co chce zrobić burmistrzowa ano sprzedać swoim majątek nasz wspólny.
  To kolejny dowód jak nas oszukuję i poprostu drwi.
  Na co Starostwo nie wyraziło zgody i wyraziło wolę skorzystania z prawa pierwokupu i to za tą sama kwotę za jaką został ten majatek przekazany, i całe szczęście że zablokowali kolejny jej przekręt.
  Brawo dla Starostwa że przejrzeli jej zamiary ,burmistrzowa jest mistrzynią ale w oszukiwaniu podatników .

 2. Apeluję do radnych aby złożyli wniosek o informację jakie kwoty zostały przekazane do szpitala na przestrzeni 8 lat , w jakiej formie i jeśli były to pożyczki to czy były spłaty i jakie kwoty ?

 3. Członkiem rady nadzorczej jest radca prawny z urzędu, Marta Gwiazdoń. To kolejna osoba związana z rabczańskim urzędem, która nic nie wiedziała o problemach finansowych szpitala.

  Zainteresowała mnie też postać głównego księgowego mgr Janusz Zięciny. Czy jest to pan, który prowadzi Kancelarię księgowo-podatkową Arka z Krakowa z Wielickiej?
  Jeżeli tak, to w krs on line znalazłam taką adnotację o tej firmie

  “Brak danych o sprawozdaniach finansowych opublikowanych w Monitorze Polskim B podmiotu “Kancelaria Księgowo Podatkowa Arka Sp. z o.o.”. ”
  Tajne dane? To jakaś choroba zakaźna?

  Rabka staje sie bardzo atrakcyjna dla niektórych mieszkańców Krakowa – wśród mieszkańców nie ma specjalistów do obsługi księgowej szpitala?
  Czy kompletuje się zespół aby zapewnić sobie tajność?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × one =

Solve : *
7 + 30 =