Zapraszamy na komisję w sprawie szpitala

Szpital

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na komisję problemową w dniu 10 czerwca 2015 r. (środa) na godz. 14.00, gdzie ma być omawiana sytuacja Szpitala Miejskiego.

Może wtedy, mieszkańcy uzyskają odpowiedzi na liczne pytania, z którymi zwracają się do nas.     goo.gl/wdKMF1

Komisja problemowa

2 thoughts on “Zapraszamy na komisję w sprawie szpitala

 1. Jak zwykle burmistrz łamie prawo ukrywając fatalne dane o Spółce Szpital przed organem który jest nad nią i mało tego straszy sądem radnych kórzy mieli święty obowiązek poinfomować mieszkanców o katatrofalnej kondycji Szpitala -to są nasze pieniądze pani burmitrz a nie pani prywata.
  Spółka Szpital jest spółką prawa handlowego i dane są ogólnodostępne w KRS więc o czym burmistrz bredzi?.
  Myślę że jej koniec rychło się zbliża tak jak i jej opcji politycznej PO do której jeszcze niedawno lgneła a teraz widząc co się dzieje przykleiła się nagle do PIS.

 2. Jesteśmy z Wami, pytajcie dalej i nie dajcie się zastraszać! Niech skieruje sprawę na Was do prokuratury to się całkiem pogrzebie. Nawet na prawnika się Wam zrzucimy ze swoich prywatnych pieniędzy!
  A że to szczwana baba to musicie mieć tego świadomość i jeszcze wielokrotnie Was rozegra – przez tyle lat praktykowania manipulacji ludźmi!
  Pali jej się pod nóżkami bo za chwilę będą informacje o innych spółkach i prywacie jaka się tam dzieje.
  A przy okazji : udzieliła pani burmistrz informacji kto i za ile dzierżawi pomieszczenia w budynku Urzędu? Czy może to też jest informacja tajna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ten + 8 =

Solve : *
12 + 13 =