Wniosek klubu o przesunięcie komisji rewizyjnej

Szpital

Rabka-Zdrój, dnia 01.06.2015 r.

 

Przewodnicząca

Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju

Maria Karolina Górnicka – Orzeł

 

Wniosek

Klub Radnych „NASZE MIASTO” składa  wniosek o przełożenie posiedzenia komisji rewizyjnej ustalonej na dzień 2 czerwca 2015 r. o godz. 10.30, na termin przypadający po wnioskowanej sesji nadzwyczajnej. Przy wyznaczaniu terminu ponownie prosimy o uwzględnienie godzin popołudniowych ( np. 17.00 ) w związku
z prośbami mieszkańców, czynnych zawodowo, którzy nalegają na umożliwienie im uczestniczenia w obradach.

 

    Radni Klubu „Nasze Miasto”

Katarzyna Karkula

Rafał Hajdyła

Marek Ciepliński

Janusz Wójciak

Rafał Wójtowicz

Wniosek o Zwołanie Sesji Nadzwyczajnej

One thought on “Wniosek klubu o przesunięcie komisji rewizyjnej

  1. Opublikujcie list od prezes spółki Szpital niech rabczanie dowiedzą się jak burmistrzowa kłamała i kłamie w tej sprawie ,podobna sytuacja jest ze spółka zakłady komunalne -podajcie jakie miliony długów wiszą na tych spółkach i kto to ma zapłacić my podatnicy?A ZA CO BRAŁ wi-ce burmistrz Wójciak będąc przewodniczącym rady nadzorczej.
    NIECH RABCZANIE DOWIEDZĄ SIĘ JAKIEGO GOSPODARZA WYBRALI SOBIE NA NASTĘPNA KADENCJĘ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nineteen − 17 =

Solve : *
5 + 10 =