Wybory Komitetów Osiedlowych

10978554_338264716358393_7817533216058110963_n

Drodzy Państwo,

Za nami trzy spotkania wyborcze komitetów osiedlowych. Drugie odbyło się 4. lutego na Słonym, a trzecie 6. lutego dla dzielnicy Rynek.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że w obydwu przypadkach do komitetów wybrane zostały osoby nam życzliwe i mające na względzie dobro naszej gminy.

Świadczy to o tym , że nasza gmina się budzi i mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce, nie czekając bezczynnie i biernie na działania płynące ze strony burmistrz Przybyło. Coraz więcej osób słucha krytycznie oficjalnych informacji i nie daje się manipulować, stawiając na własny rozum.

Pamiętajmy, że wspólne działania, przedyskutowane, nie narzucane odgórnie i mające na celu interes ogółu, będą procentować dla dobra każdego, a nie tylko wąskiej grupy.

Zapraszamy na najbliższe spotkanie wyborcze dla dzielnicy Łęgi, które odbędzie się w budynku „Stara Szkoła” w sali Związku Podhalan w dniu 9 lutego o godzinie 17.00.

4 thoughts on “Wybory Komitetów Osiedlowych

 1. Byłam tam…nie wydaje mi się aby uciekła… zebranie się skończyło. Co do wyborów w komitetach to uważam że wybrani nie mają tam nic do roboty. Niestety zmieniły się przepisy- kwota na osiedla jest teraz wydawana na jeden cel- kiedyś można było ją rozdrabniać i tutaj komitet coś robił . Teraz to tylko w papierach będzie stało że ktoś tam jest!

  1. Słyszałam, że pani burmistrz jak wychodziła ze szkoły na Słonem, to zapytali ją czemu ucieka, a ona stwierdziła, że musi dziecko zawieść i wróci. Ale jakoś nie wróciła

 2. Witam, bardzo proszę o wyjaśnienie sytuacji przekazania części pieniędzy przypadających na rozwój osiedla Nowy Świat, na Trial Park i Skate Park.
  W związku z tym mam pytania:
  1. Ile pieniędzy przekazano na budowę w/w obiektów?
  2. Czy mieszkańcy zostali o tym powiadomieni (np przez stronę internetową miasta)?
  3. Czy są inne przypadki przekazania pieniędzy z poszczególnych osiedli na inwestycje miejskie?
  4. Gdzie są dostępne sprawozdania z działalności, plany finansowe i sprawozdania finansowe Rad Osiedli?

  Wzorując się na, wg mnie,czytelnej i rzeczowej stronie miasta Szczecina poświęconej działalności Rad Osiedlowych, może warto byłoby, aby i takie zakładki znalazły się na oficjalnej stronie miasta Rabki.
  Takie działania z pewnością stymulują zainteresowanie tym, co dzieje się w najbliższym otoczeniu mieszkańców.
  Przykładowe działania KO jednego ze szczecińskich osiedli.

  http://osiedla.szczecin.pl/osiedla/chapter_38600.asp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen + seventeen =

Solve : *
14 − 6 =